Ryga, kovo 12 d. (ELTA)
Savaitgalį dienomis Tukumse vyko trečiasis Latvijos moterų ledo ritulio čempionato turas. Paskutiniąsias ketverias čempionato rungtynes jame sužaidė ir lietuvių „Hockey Girls“ ekipa
Trečiojoje išvykoje lietuvėms teko pripažinti labiau patyrusių ir ne pirmus metus besitreniruojančių kaimyninės šalies merginų pranašumą. Abejos rungtynės su „L&L/JLSS“ ekipą baigėsi rezultatais 0:5 ir 0:6, o kitos dienos rungtynės su „Laima Juniors“ baigėsi pralaimėjimais 0:3 bei 0:7.
Pirmą kartą istorijoje atvirame Latvijos moterų ledo ritulio čempionate dalyvaujanti „Hockey Girls“ ekipa iš viso sužaidė 12 rungtynių tarp keturių dalyvaujančių komandų užėmė paskutinę vietą.
„Į Latviją vykome nusiteikusios kovoti iki galo, tačiau įsitikinome, kad varžovės kur kas stipresnės ir labiau patyrusios. Atidavėme visas jėgas, bet to neužteko ir išsvajotų pergalių nepasiekėme. Vis dėlto manau, kad dalyvavimas Latvijos čempionate davė neįkainojamos patirties. Galimybė žaisti su stipresnėmis varžovėmis skatina tobulėti bei žengti pirmyn. Tikiuosi, kad tokią galimybę turėsime ir kitą sezoną, o po kelerių metų galėsime realizuoti svajones bei su moterų ledo ritulio rinktine dalyvauti pasaulio čempionate“, - sakė Lietuvos komandos Ramunė Maleckienė.